język / language : PL | EN
Nagrody od Harken Polska

Współzawodnictwo na wodzie to wspaniałe przeżycie i dlatego warto brać udział w regatach. Ale dodatkowym bodźcem są czasem również nagrody. W tym roku jednym z fundatorów nagród (obok marki MarinePool, North Sails Polska i firmy Ziaja) jest Harken Polska.

Harken ufundował nagrody niespodzianki w tradycyjnej już loterii nagród podczas zakończenia regat, jak również nagrody dla załóg zajmujących ostatnie miejsca.

Na tym jednak nie koniec w sobotę podczas Pantaenius Grill odbędzie się prezentacja Harken połączona z konkursem, w którym można wygrać również nagrody!

Nagrody od Harken Polska to jeden z powodów dla którego warto wziąć udział w Timbelrand Nord CUP 2012!

Harken jest wiodącym producentem i sprzedawcą okuć i osprzętu żeglarskiego.
Siedziba główna firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Pewaukee, gdzie produkuje się większość bloczków i okuć. Swój zakład produkcyjny ma również we Włoszech, gdzie produkowane są przede wszystkim kabestany. Harken współpracuje z dystrybutorami w 55 krajach na świecie, a także posiada swoje własne oddziały we Francji, Włoszech, Nowej Zelandii, Australii, Polsce, Słowenii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA (na Rhode Island, w Kalifornii i na Florydzie).

Osprzęt Harkena od lat dominuje na pokładach jednostek uczestniczących w takich imprezach jak Puchar Ameryki, czy Igrzyska Olimpijskie.
Bloczki, wózki, rolery i kabestany firmy Harken można znaleźć na pokładach zarówno małych jachtów regatowych czy turystycznych, jak i dużych żaglowców, i megajachtów.

Żeglarskie dodatki i ubrania firmy Harken zostały zaprojektowane dla żeglarzy przez żeglarzy. W ofercie są ubrania, buty, okulary słoneczne, torby podróżne i rękawiczki żeglarskie najlepszej jakości.

 

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

22 likes, 0 comments3 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments3 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments3 months ago

Mistrzostwa Polski klasy Nautica 450

To już Mistrzostwa Polski Nautica 450. Emocje podczas rywalizacji w tych jubileuszowych regatach były wysokie. Wielu obstawiało wieloletnich..

13 likes, 1 comments3 months ago

Wyścigi klasy Laser

Ah, tęsknimy za tym słońcem i wiatrem. Cóż to były za emocje :) Obejrzyjcie film z wyścigów klas Laser standard, 4.7, radial :)

11 likes, 1 comments3 months ago