język / language : PL | EN
Nagrody od Harken Polska

Współzawodnictwo na wodzie to wspaniałe przeżycie i dlatego warto brać udział w regatach. Ale dodatkowym bodźcem są czasem również nagrody. W tym roku jednym z fundatorów nagród (obok marki MarinePool, North Sails Polska i firmy Ziaja) jest Harken Polska.

Harken ufundował nagrody niespodzianki w tradycyjnej już loterii nagród podczas zakończenia regat, jak również nagrody dla załóg zajmujących ostatnie miejsca.

Na tym jednak nie koniec w sobotę podczas Pantaenius Grill odbędzie się prezentacja Harken połączona z konkursem, w którym można wygrać również nagrody!

Nagrody od Harken Polska to jeden z powodów dla którego warto wziąć udział w Timbelrand Nord CUP 2012!

Harken jest wiodącym producentem i sprzedawcą okuć i osprzętu żeglarskiego.
Siedziba główna firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Pewaukee, gdzie produkuje się większość bloczków i okuć. Swój zakład produkcyjny ma również we Włoszech, gdzie produkowane są przede wszystkim kabestany. Harken współpracuje z dystrybutorami w 55 krajach na świecie, a także posiada swoje własne oddziały we Francji, Włoszech, Nowej Zelandii, Australii, Polsce, Słowenii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA (na Rhode Island, w Kalifornii i na Florydzie).

Osprzęt Harkena od lat dominuje na pokładach jednostek uczestniczących w takich imprezach jak Puchar Ameryki, czy Igrzyska Olimpijskie.
Bloczki, wózki, rolery i kabestany firmy Harken można znaleźć na pokładach zarówno małych jachtów regatowych czy turystycznych, jak i dużych żaglowców, i megajachtów.

Żeglarskie dodatki i ubrania firmy Harken zostały zaprojektowane dla żeglarzy przez żeglarzy. W ofercie są ubrania, buty, okulary słoneczne, torby podróżne i rękawiczki żeglarskie najlepszej jakości.

 

Wiemy że na to czekaliście! Harmonogram Nord CUP 2018 jest tu: http://nordcup.pl/2018/05/znamy-juz-harmonogram-regat-nord-cup-2018/

5 likes, 0 comments1 week ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Dziś rozpoczęły się targi Boatex , które są naszym sponsorem. Zapraszamy na nasze stoisko aby dowiedzieć się co planujemy w tym roku…

9 likes, 0 comments3 months ago

Żeglarskie pasje w Poznaniu!

Już za tydzień Żeglarskie pasje w Poznaniu! Tylko na Boatex!

3 likes, 0 comments3 months ago

Jesień wszędzie, a my już planujemy NordCUP 2018. Witamy Sailing Machine ponownie na pokładzie!

30 likes, 0 comments6 months ago

Mistrzowie Polski Nautica 450: To było dla nas wyzwanie - WP SportoweFakty

W drugi weekend #NordCUP’u klasa Nautica 450 rywalizowała o medale 🥇 Po startach nowi mistrzowie Polski podsumowali nordcupową rywalizację..

5 likes, 0 comments10 months ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY