język / language : PL | EN
Wyróżnienie dla regat NordCUP

Nasze regaty zostały ponownie nominowane do nagrody za najlepszą żeglarską, sportową imprezę roku podczas IV Pomorskiej Gali Żeglarstwa, która odbyła się w sobotę, 12 stycznia w Chojnicach.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza, że na Pomorzu, który jest regionem bardzo aktywnym żeglarsko. Innymi nominowanymi imprezami były Gdynia Sailing Days, Mistrzostwa Europy w klasie 29er w Sopocie, Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpiskich oraz Puchar Prezydenta Miasta Gdańska w klasie Techno 293. Puchar PMG był także częścią Nord CUP, więc to dla nas podwójne wyróżnienie.

Nagrodę za najlepszą imprezę zasłużenie odebrały Mistrzostwa Europy w 29er.

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

22 likes, 0 comments3 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments3 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments3 months ago

Mistrzostwa Polski klasy Nautica 450

To już Mistrzostwa Polski Nautica 450. Emocje podczas rywalizacji w tych jubileuszowych regatach były wysokie. Wielu obstawiało wieloletnich..

13 likes, 1 comments3 months ago

Wyścigi klasy Laser

Ah, tęsknimy za tym słońcem i wiatrem. Cóż to były za emocje :) Obejrzyjcie film z wyścigów klas Laser standard, 4.7, radial :)

11 likes, 1 comments3 months ago