język / language : PL | EN
Konkurs Big-Active: Jakim żeglarzem jesteś?

Już tylko 2 dni pozostały do rozpoczęcia regat Nord Cup 2013. Gorączkowe przygotowania nabrały już pełnego rozpędu, pomimo deszczowej aury. Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez jednego z naszych Sponsorów: Big-Active www.bigactive.pl/aktualnosci

 

Do jakiego żeglarza jest Ci najbliżej? Uzasadnij swój wybór, a być może to Ty weźmiesz udział w regatach NORD CUP!

a. Mocny Obieżyświat

Tkwi w Tobie dusza odkrywcy. Lubisz eksplorować nieznane tereny, eksperymentować i wytyczać nowe ścieżki. Wierzysz, że czasami nawet blisko Ciebie kryją się nowe i nieodkryte niespodzianki i egzotyczne bodźce. Ciągle Cię nosi – masz masę energii i smak na odkrywanie świata!

b. Naturalnie Najlepszy

Nie musisz podróżować daleko, bo czerpiesz przyjemność z samego przebywania na łonie natury. Zawsze umiesz znaleźć sposób na wykorzystanie tego, co ona Ci daje, żeby dodać niepowtarzalnego smaku swoim przygodom. Stawiasz na naturalność i prostotę, jesteś jaki jesteś – być może dzięki temu jesteś urodzonym zwycięzcą!

c. Żeglarz z Charakterem

Jesteś impulsywny i lubisz pokazywać innym swój charakter. Mówisz to, co myślisz. Kiedy zawisną nad Tobą czarne chmury, wychodzisz z sytuacji dzięki swoim nietypowym pomysłom. Jako indywidualista czasami odpływasz myślami we własny świat, ale to nie przeszkadza innym, bo Twoja obecność wnosi coś ciekawego w każdej wyprawie!


Zasady konkursu

1. Zdecyduj, do którego z 3 typów żeglarzy jesteś najbardziej podobny/podobna.

2. Uzasadnij swój wybór w jak najciekawszy sposób i wyślij swoje uzasadnienie.

a) Uzasadnienia należy przesłać do Organizatora na adres e-mail:  konkurs@bigactive.pl w  Okresie Konkursu, tj. do dnia 2 lipca 2013 r. (włącznie)  podając w tytule e-maila „Konkurs”,  zaś w treści e-maila Uczestnik zobowiązany jest:

I) podać następujące dane:  imię i nazwisko oraz numer telefonu, oraz

II) wpisać oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych przeze mnie danych osobowych przez San Markos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-386), przy ul. Usypiskowej 12 w celach związanych z Konkursem. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie danych jest dobrowolne, jak również o przysługującym mi prawie do wglądu do danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia. Oświadczam, że w przypadku wygrania w Konkursie wyrażam zgodę na opublikowanie mojego imienia i nazwiska na Stronie Konkursowej”

3. Autor  najciekawszej wypowiedzi wraz z osobą towarzyszącą weżmie udział w 2-dniowym wyjeździe na regaty NORD CUP jako członek załogi, a także otrzyma specjalny zestaw herbat Big-Active dopasowany do jego charakteru (z serii Discover The World, Power Of Nature lub Express Yourself)!

4. Przesłanie zgłoszenia stanowi jednocześnie akceptację wszystkich zapisów niniejszego Regulaminu.

 

 

Jesień wszędzie, a my już planujemy NordCUP 2018. Witamy Sailing Machine ponownie na pokładzie!

29 likes, 0 comments1 month ago

Mistrzowie Polski Nautica 450: To było dla nas wyzwanie - WP SportoweFakty

W drugi weekend #NordCUP’u klasa Nautica 450 rywalizowała o medale 🥇 Po startach nowi mistrzowie Polski podsumowali nordcupową rywalizację..

4 likes, 0 comments4 months ago

Regaty Nord Cup Gdańsk

Dziś mamy dla was kadry z II nordcupowej ⛵ niedzieli, tym razem od Anna Korneszczuk

16 likes, 0 comments4 months ago

Sail Spotting

I największe jednostki ⛵️ które w II nordcupowy weekend startowały na Nord CUP Classic, Mistrzostwach Zatoki Gdańskiej i Wyścigu o Bursztynowy..

17 likes, 0 comments4 months ago

Sail Spotting

Na finałowy weekend naszych regat dołączyła Klasa Omega. Było ostro!

6 likes, 0 comments4 months ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY