język / language : PL | EN
Zagłosuj na Nord CUP

Trwa głosowanie w VI edycji plebiscytu Gdańskiej Organizacji Turystycznej na Gdański Produkt Turystyczny 2014. W tegorocznym finale znalazły się Regaty Nord CUP.

Zachęcamy do oddawania głosów na to wyjątkowe żeglarskie wydarzenie, które już od ośmiu lat gromadzi pasjonatów żeglarstwa w marinie na gdańskich Górkach Zachodnich. Internauci głosować mogą przez dwa tygodnie (27.01 – 10.02) na stronie http://www.gdansk4u.pl/gpt.

Konkurs składa się z dwóch części. Oprócz plebiscytu internetowego, nagrodę przyzna również Kapituła Konkursu, w składzie której znaleźli się eksperci z dziedzin turystyki, promocji produktów turystycznych, przedstawiciele środowiska akademickiego oraz mediów. Zwycięzcy przez rok będą mogli posługiwać się tytułem „Gdański Produkt Turystyczny 2014” i „Gdański Produkt Turystyczny 2014”- nagroda internautów.

Wiemy że na to czekaliście! Harmonogram Nord CUP 2018 jest tu: http://nordcup.pl/2018/05/znamy-juz-harmonogram-regat-nord-cup-2018/

5 likes, 0 comments1 week ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Dziś rozpoczęły się targi Boatex , które są naszym sponsorem. Zapraszamy na nasze stoisko aby dowiedzieć się co planujemy w tym roku…

9 likes, 0 comments3 months ago

Żeglarskie pasje w Poznaniu!

Już za tydzień Żeglarskie pasje w Poznaniu! Tylko na Boatex!

3 likes, 0 comments3 months ago

Jesień wszędzie, a my już planujemy NordCUP 2018. Witamy Sailing Machine ponownie na pokładzie!

30 likes, 0 comments6 months ago

Mistrzowie Polski Nautica 450: To było dla nas wyzwanie - WP SportoweFakty

W drugi weekend #NordCUP’u klasa Nautica 450 rywalizowała o medale 🥇 Po startach nowi mistrzowie Polski podsumowali nordcupową rywalizację..

5 likes, 0 comments10 months ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY