język / language : PL | EN
Zagłosuj na Nord CUP

Trwa głosowanie w VI edycji plebiscytu Gdańskiej Organizacji Turystycznej na Gdański Produkt Turystyczny 2014. W tegorocznym finale znalazły się Regaty Nord CUP.

Zachęcamy do oddawania głosów na to wyjątkowe żeglarskie wydarzenie, które już od ośmiu lat gromadzi pasjonatów żeglarstwa w marinie na gdańskich Górkach Zachodnich. Internauci głosować mogą przez dwa tygodnie (27.01 – 10.02) na stronie http://www.gdansk4u.pl/gpt.

Konkurs składa się z dwóch części. Oprócz plebiscytu internetowego, nagrodę przyzna również Kapituła Konkursu, w składzie której znaleźli się eksperci z dziedzin turystyki, promocji produktów turystycznych, przedstawiciele środowiska akademickiego oraz mediów. Zwycięzcy przez rok będą mogli posługiwać się tytułem „Gdański Produkt Turystyczny 2014” i „Gdański Produkt Turystyczny 2014”- nagroda internautów.

Yacht Club Gdansk

Takie piękne puchary przechodnie czekają na zwycięzców w w wyścigu #B8. #investa AZS Hotel Galion #sailfast #Ilovegdn

9 likes, 0 comments4 days ago

Timeline Photos

I mały i duży, dziewczyna czy chłopak – każdy może wystartować w naszych regatach. Po prostu wybierz swoją klasę. Czy tym razem zobaczymy..

13 likes, 3 comments1 week ago

Boatex

I my dołączamy się do tych życzeń ‼️

4 likes, 1 comments2 weeks ago

Timeline Photos

Już wkrótce powitamy klasę Micro na linii startu.Do zobaczenia 2️⃣9️⃣ czerwca‼️ Sail Spotting MicroClass Poland #sailfast #sailracing

14 likes, 0 comments2 weeks ago

Timeline Photos

Są małe i duże łódki. Jeśli lubisz te małe to wskakuj do swojej Europy i weź udział w Regaty Pantaenius Nord Cup Gdańsk ‼️ Sail..

16 likes, 0 comments3 weeks ago