język / language : PL | EN
Zagłosuj na Nord CUP

Trwa głosowanie w VI edycji plebiscytu Gdańskiej Organizacji Turystycznej na Gdański Produkt Turystyczny 2014. W tegorocznym finale znalazły się Regaty Nord CUP.

Zachęcamy do oddawania głosów na to wyjątkowe żeglarskie wydarzenie, które już od ośmiu lat gromadzi pasjonatów żeglarstwa w marinie na gdańskich Górkach Zachodnich. Internauci głosować mogą przez dwa tygodnie (27.01 – 10.02) na stronie http://www.gdansk4u.pl/gpt.

Konkurs składa się z dwóch części. Oprócz plebiscytu internetowego, nagrodę przyzna również Kapituła Konkursu, w składzie której znaleźli się eksperci z dziedzin turystyki, promocji produktów turystycznych, przedstawiciele środowiska akademickiego oraz mediów. Zwycięzcy przez rok będą mogli posługiwać się tytułem „Gdański Produkt Turystyczny 2014” i „Gdański Produkt Turystyczny 2014”- nagroda internautów.

Vector Sails Optimistic Cup

To były wyjątkowo liczne regaty klasy Vector Sails Optimistic Cup. Akwen na Górkach Zachodnich zapełnił się żagłowkami sterowanymi przez..

17 likes, 0 comments2 days ago

W tegorocznych regatach wzięła udział rekordowa liczba jachtów i uczestników. To była niezapomniana przygoda, do której wciąż wracamy..

15 likes, 0 comments6 days ago

W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II. Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów..

7 likes, 1 comments6 days ago

Rekordowa trzynastka Pantaenius NordCUP Gdańsk | Regaty NordCUP

Za nami trzynaste, rekordowe pod względem liczby zawodników, regaty Pantaenius NordCUP Gdańsk 2018 W wydarzeniu wzięło udział 445 jachtów..

16 likes, 1 comments6 days ago

Ostatni dzień regat. Część pierwsza

Żeglarze nie mogli narzekać dziś na pogodę. W klasie Mistrzostwa Polski Nautica 450 zwyciężyli Witold Małecki z Maciejem Odważnym. Przyznano..

23 likes, 0 comments1 week ago