język / language : PL | EN
Zagłosuj na Nord CUP

Trwa głosowanie w VI edycji plebiscytu Gdańskiej Organizacji Turystycznej na Gdański Produkt Turystyczny 2014. W tegorocznym finale znalazły się Regaty Nord CUP.

Zachęcamy do oddawania głosów na to wyjątkowe żeglarskie wydarzenie, które już od ośmiu lat gromadzi pasjonatów żeglarstwa w marinie na gdańskich Górkach Zachodnich. Internauci głosować mogą przez dwa tygodnie (27.01 – 10.02) na stronie http://www.gdansk4u.pl/gpt.

Konkurs składa się z dwóch części. Oprócz plebiscytu internetowego, nagrodę przyzna również Kapituła Konkursu, w składzie której znaleźli się eksperci z dziedzin turystyki, promocji produktów turystycznych, przedstawiciele środowiska akademickiego oraz mediów. Zwycięzcy przez rok będą mogli posługiwać się tytułem „Gdański Produkt Turystyczny 2014” i „Gdański Produkt Turystyczny 2014”- nagroda internautów.

Yacht Club Gdansk

„Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie. Dziękuję wam” – Tak pożegnał się z nami Prezydent Paweł Adamowicz. Dziękujemy za wszystkie..

6 likes, 0 comments10 hours ago

's cover photo

13 likes, 2 comments1 month ago

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

24 likes, 0 comments5 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments5 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments5 months ago