język / language : PL | EN
Uwaga! Remonty w Gdańsku! Reorganizacja ruchu!

W związku z rozpoczynającymi się pracami przy przebudowie torowiska w ulicach Siennickiej i Lenartowicza, w nocy z 27/28 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Zamknięty będzie m.in. Most Siennicki, a więc jadąc na Górki Zachodnie trzeba będzie skorzystać z objazdów.

- Zawężona do jednego pasa ruchu w każdym kierunku zostanie ul. Siennicka od ul. Długie Ogrody do Mostu Siennickiego.

- Most Siennicki zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego, utrzymany zostanie natomiast ruch pieszych.

- Z ul. Przetocznej (ruch dwukierunkowy) nie będzie można wjechać w ul. Siennicką, ale będzie można wjechać w ul. Bajki, która UWAGA! Na odcinku od ul. Siennickiej do wysokości ul. Krynicznej staje się ulicą dwukierunkową;  od ul. Krynicznej ulica Bajki pozostaje jak dotychczas jednokierunkowa.

- Fragment ul. Siennickiej do skrzyżowania z ul. Lenartowicza o długości około 120 metrów będzie zamknięty dla ruchu samochodowego, podobnie fragment około 80 metrów ul. Lenartowicza. Dojazd służb komunalnych zostanie utrzymany. 

- Dojazd do dzielnic Przeróbka i Stogi będzie odbywał się przez Most Wantowy.

Most Siennicki naszemiasto

Zmiana organizacji ruchu rozpocznie się w nocy z 27 na 28 czerwca (©Maciej Majchrzak / gdansk.naszemiasto.pl)

Yacht Club Gdansk

„Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie. Dziękuję wam” – Tak pożegnał się z nami Prezydent Paweł Adamowicz. Dziękujemy za wszystkie..

6 likes, 0 comments10 hours ago

's cover photo

13 likes, 2 comments1 month ago

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

24 likes, 0 comments5 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments5 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments5 months ago