język / language : PL | EN
Uwaga! Remonty w Gdańsku! Reorganizacja ruchu!

W związku z rozpoczynającymi się pracami przy przebudowie torowiska w ulicach Siennickiej i Lenartowicza, w nocy z 27/28 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Zamknięty będzie m.in. Most Siennicki, a więc jadąc na Górki Zachodnie trzeba będzie skorzystać z objazdów.

- Zawężona do jednego pasa ruchu w każdym kierunku zostanie ul. Siennicka od ul. Długie Ogrody do Mostu Siennickiego.

- Most Siennicki zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego, utrzymany zostanie natomiast ruch pieszych.

- Z ul. Przetocznej (ruch dwukierunkowy) nie będzie można wjechać w ul. Siennicką, ale będzie można wjechać w ul. Bajki, która UWAGA! Na odcinku od ul. Siennickiej do wysokości ul. Krynicznej staje się ulicą dwukierunkową;  od ul. Krynicznej ulica Bajki pozostaje jak dotychczas jednokierunkowa.

- Fragment ul. Siennickiej do skrzyżowania z ul. Lenartowicza o długości około 120 metrów będzie zamknięty dla ruchu samochodowego, podobnie fragment około 80 metrów ul. Lenartowicza. Dojazd służb komunalnych zostanie utrzymany. 

- Dojazd do dzielnic Przeróbka i Stogi będzie odbywał się przez Most Wantowy.

Most Siennicki naszemiasto

Zmiana organizacji ruchu rozpocznie się w nocy z 27 na 28 czerwca (©Maciej Majchrzak / gdansk.naszemiasto.pl)

Vector Sails Optimistic Cup

To były wyjątkowo liczne regaty klasy Vector Sails Optimistic Cup. Akwen na Górkach Zachodnich zapełnił się żagłowkami sterowanymi przez..

17 likes, 0 comments2 days ago

W tegorocznych regatach wzięła udział rekordowa liczba jachtów i uczestników. To była niezapomniana przygoda, do której wciąż wracamy..

15 likes, 0 comments6 days ago

W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II. Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów..

7 likes, 1 comments6 days ago

Rekordowa trzynastka Pantaenius NordCUP Gdańsk | Regaty NordCUP

Za nami trzynaste, rekordowe pod względem liczby zawodników, regaty Pantaenius NordCUP Gdańsk 2018 W wydarzeniu wzięło udział 445 jachtów..

16 likes, 1 comments6 days ago

Ostatni dzień regat. Część pierwsza

Żeglarze nie mogli narzekać dziś na pogodę. W klasie Mistrzostwa Polski Nautica 450 zwyciężyli Witold Małecki z Maciejem Odważnym. Przyznano..

23 likes, 0 comments1 week ago