język / language : PL | EN
Program X Regat Nord Cup Gdańsk

W tym roku Regaty Nord Cup odbędą się już po raz dziesiąty. Z tej okazji organizatorzy wraz z uczestniczącymi klasami przygotowali bardzo ciekawy program. W tym roku planujemy gościć około 350 jachtów i ponad 700 zawodników.

W trakcie 9 dni poznamy 30 zwycięzców różnych klasyfikacji, a w tym jednego Mistrza Europy oraz dziewięciu Mistrzów Polski.

Harmonogram X Regat Nord Cup Gdańsk 2015

Harmonogram X Regat Nord Cup Gdańsk 2015

Vector Sails Optimistic Cup

To były wyjątkowo liczne regaty klasy Vector Sails Optimistic Cup. Akwen na Górkach Zachodnich zapełnił się żagłowkami sterowanymi przez..

17 likes, 0 comments2 days ago

W tegorocznych regatach wzięła udział rekordowa liczba jachtów i uczestników. To była niezapomniana przygoda, do której wciąż wracamy..

15 likes, 0 comments6 days ago

W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II. Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów..

7 likes, 1 comments6 days ago

Rekordowa trzynastka Pantaenius NordCUP Gdańsk | Regaty NordCUP

Za nami trzynaste, rekordowe pod względem liczby zawodników, regaty Pantaenius NordCUP Gdańsk 2018 W wydarzeniu wzięło udział 445 jachtów..

16 likes, 1 comments6 days ago

Ostatni dzień regat. Część pierwsza

Żeglarze nie mogli narzekać dziś na pogodę. W klasie Mistrzostwa Polski Nautica 450 zwyciężyli Witold Małecki z Maciejem Odważnym. Przyznano..

23 likes, 0 comments1 week ago