język / language : PL | EN
Szkolenie regatowe North Sails Go 4 Speed

Już za 2 tygodnie odbędzie się Szkolenie Regatowe North Sails Go 4 Speed. Wszystkie załogi ścigające się na jachtach morskich oraz sport boats zapraszamy 16 maja 2015 r. do AZS Centrum Galion w gdańskich Górkach Zachodnich na pierwszą edycję „North Sails Go 4 Speed”.

Go 4 Speed jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na wodzie, a także rozpływania przed nadchodzącym sezonem. Szkolenie daje też możliwość ocenienia swojej formy m.in. przed Żeglarskim Pucharem Trójmiasta – regatami otwierającymi sezon żeglarski na Pomorzu, jak też jubileuszowymi X regatam Nord CUP, podczas których rozegrane zostaną m.in. Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC, Mistrzostwa Polski ORC Sportboat oraz Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej ORC Club.

Zajęcia „Go 4 Speed” połączą ze sobą informacje teoretyczne i praktycznie podczas sesji na wodzie przy wykorzystaniu jachtów uczestników szkolenia. Szkolenie zaplanowane jest na 16 maja 2015 na terenie przystani AZS Galion w Gdańsku – Górkach Zachodnich. Potrwa od godz. 9:00 do ok. 19:00.

W programie m.in.:

09:00 – Odprawa Meteo – prowadzona przez IMGW
09:30 – taktyka regatowa – Adam Jankowski
11:00 – odprawa sterników
12:00 – zajęcia na wodzie, w tym treningowe starty i wyścigi – prowadzone przez specjalistów North Sails Polska
15:00 – wyścig w pełni sędziowany z ogłoszeniem wyników
17:00 – North Sails beer i analiza treningu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wysłać zgłoszenie na info@pl.northsails.com

Yacht Club Gdansk

Takie piękne puchary przechodnie czekają na zwycięzców w w wyścigu #B8. #investa AZS Hotel Galion #sailfast #Ilovegdn

8 likes, 0 comments23 hours ago

Timeline Photos

I mały i duży, dziewczyna czy chłopak – każdy może wystartować w naszych regatach. Po prostu wybierz swoją klasę. Czy tym razem zobaczymy..

13 likes, 3 comments1 week ago

Boatex

I my dołączamy się do tych życzeń ‼️

4 likes, 1 comments1 week ago

Timeline Photos

Już wkrótce powitamy klasę Micro na linii startu.Do zobaczenia 2️⃣9️⃣ czerwca‼️ Sail Spotting MicroClass Poland #sailfast #sailracing

14 likes, 0 comments2 weeks ago

Timeline Photos

Są małe i duże łódki. Jeśli lubisz te małe to wskakuj do swojej Europy i weź udział w Regaty Pantaenius Nord Cup Gdańsk ‼️ Sail..

16 likes, 0 comments2 weeks ago