język / language : PL | EN
Szkolenie regatowe North Sails Go 4 Speed

Już za 2 tygodnie odbędzie się Szkolenie Regatowe North Sails Go 4 Speed. Wszystkie załogi ścigające się na jachtach morskich oraz sport boats zapraszamy 16 maja 2015 r. do AZS Centrum Galion w gdańskich Górkach Zachodnich na pierwszą edycję „North Sails Go 4 Speed”.

Go 4 Speed jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na wodzie, a także rozpływania przed nadchodzącym sezonem. Szkolenie daje też możliwość ocenienia swojej formy m.in. przed Żeglarskim Pucharem Trójmiasta – regatami otwierającymi sezon żeglarski na Pomorzu, jak też jubileuszowymi X regatam Nord CUP, podczas których rozegrane zostaną m.in. Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC, Mistrzostwa Polski ORC Sportboat oraz Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej ORC Club.

Zajęcia „Go 4 Speed” połączą ze sobą informacje teoretyczne i praktycznie podczas sesji na wodzie przy wykorzystaniu jachtów uczestników szkolenia. Szkolenie zaplanowane jest na 16 maja 2015 na terenie przystani AZS Galion w Gdańsku – Górkach Zachodnich. Potrwa od godz. 9:00 do ok. 19:00.

W programie m.in.:

09:00 – Odprawa Meteo – prowadzona przez IMGW
09:30 – taktyka regatowa – Adam Jankowski
11:00 – odprawa sterników
12:00 – zajęcia na wodzie, w tym treningowe starty i wyścigi – prowadzone przez specjalistów North Sails Polska
15:00 – wyścig w pełni sędziowany z ogłoszeniem wyników
17:00 – North Sails beer i analiza treningu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wysłać zgłoszenie na info@pl.northsails.com

Vector Sails Optimistic Cup

To były wyjątkowo liczne regaty klasy Vector Sails Optimistic Cup. Akwen na Górkach Zachodnich zapełnił się żagłowkami sterowanymi przez..

17 likes, 0 comments2 days ago

W tegorocznych regatach wzięła udział rekordowa liczba jachtów i uczestników. To była niezapomniana przygoda, do której wciąż wracamy..

15 likes, 0 comments6 days ago

W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II. Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów..

7 likes, 1 comments6 days ago

Rekordowa trzynastka Pantaenius NordCUP Gdańsk | Regaty NordCUP

Za nami trzynaste, rekordowe pod względem liczby zawodników, regaty Pantaenius NordCUP Gdańsk 2018 W wydarzeniu wzięło udział 445 jachtów..

16 likes, 1 comments6 days ago

Ostatni dzień regat. Część pierwsza

Żeglarze nie mogli narzekać dziś na pogodę. W klasie Mistrzostwa Polski Nautica 450 zwyciężyli Witold Małecki z Maciejem Odważnym. Przyznano..

23 likes, 0 comments1 week ago