język / language : PL | EN
Szkolenie regatowe North Sails Go 4 Speed

Już za 2 tygodnie odbędzie się Szkolenie Regatowe North Sails Go 4 Speed. Wszystkie załogi ścigające się na jachtach morskich oraz sport boats zapraszamy 16 maja 2015 r. do AZS Centrum Galion w gdańskich Górkach Zachodnich na pierwszą edycję „North Sails Go 4 Speed”.

Go 4 Speed jest doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na wodzie, a także rozpływania przed nadchodzącym sezonem. Szkolenie daje też możliwość ocenienia swojej formy m.in. przed Żeglarskim Pucharem Trójmiasta – regatami otwierającymi sezon żeglarski na Pomorzu, jak też jubileuszowymi X regatam Nord CUP, podczas których rozegrane zostaną m.in. Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC, Mistrzostwa Polski ORC Sportboat oraz Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej ORC Club.

Zajęcia „Go 4 Speed” połączą ze sobą informacje teoretyczne i praktycznie podczas sesji na wodzie przy wykorzystaniu jachtów uczestników szkolenia. Szkolenie zaplanowane jest na 16 maja 2015 na terenie przystani AZS Galion w Gdańsku – Górkach Zachodnich. Potrwa od godz. 9:00 do ok. 19:00.

W programie m.in.:

09:00 – Odprawa Meteo – prowadzona przez IMGW
09:30 – taktyka regatowa – Adam Jankowski
11:00 – odprawa sterników
12:00 – zajęcia na wodzie, w tym treningowe starty i wyścigi – prowadzone przez specjalistów North Sails Polska
15:00 – wyścig w pełni sędziowany z ogłoszeniem wyników
17:00 – North Sails beer i analiza treningu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy wysłać zgłoszenie na info@pl.northsails.com

Yacht Club Gdansk

„Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie. Dziękuję wam” – Tak pożegnał się z nami Prezydent Paweł Adamowicz. Dziękujemy za wszystkie..

6 likes, 0 comments10 hours ago

's cover photo

13 likes, 2 comments1 month ago

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

24 likes, 0 comments5 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments5 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments5 months ago