język / language : PL | EN
Warsztaty fotograficzne na Nord CUP’ie

Tegoroczne starty żeglarzy śledzić będzie więcej obiektywów, bo podczas regat Nord CUP odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów Camera Adventure Workshops z Jackiem Boneckim.

Warsztaty rozpoczną się 3 lipca o godz. 17:oo spotkaniem w Hotelu Gnieckim. Dzień później, w sobotę, uczestnicy zostaną zaokrętowani na jachtach, na których spędzą cały dzień. Będzie to doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w terenie, czyli na wodzie, wykonania niepowtarzalnych ujęć i poczucia się częścią regatowej załogi. Wieczorem kolejna sesja zdjęciowa, tym razem na stałym lądzie, podczas ceremonii wręczenia Bursztynowego Pucharu Neptuna.

Na niedzielę zaplanowano zajęcia warsztatowe w Hotelu Galion. Uczestnicy będą mogli omówić zdjęcia wykonane podczas sobotnich plenerów oraz je wyedytować, a wszystko to pod okiem Jacka Boneckiego.

Więcej informacji i szczegółowy plan warsztatów oraz formularz rejestracji dostępny jest na stronie: cameraadventure.pl

Wszelkich informacji o imprezie udziela: Agnieszka Wolska, tel. +48 534 799 992, e-mail: agnieszka_wolska@wp.pl

Termin warsztatów Camera Adventure Workshops podczas regat Nord CUP: Gdańsk, 3-5 lipca 2015

Koszt udziału wraz z noclegiem i pełnym wyżywieniem, transportem, akredytacją fotograficzną w pokoju dwuosobowym to 650 zł + VAT (799,50 zł brutto), w pokoju jednoosobowym 800 zł + VAT (984 zł brutto). Koszt nie obejmuje dojazdu na imprezę.

Ilość miejsc na warsztaty fotograficzne: 15

Termin przyjmowania zgłoszeń: do wyczerpania miejsc, ale nie dłużej niż do 10 czerwca 2015.

Organizatorem warsztatów ”CAMERA ADVENTURE WORKSHOPS” jest spółka Alstor Sp.j. w Warszawie

Jacek Bonecki – artysta fotograf, operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jako fotograf uaktywnił się twórczo na początku lat 80. Jest artystą uniwersalnym i multitematycznym. Doskonale odnajduje się w różnych dziedzinach fotografii, takich jak fotografia podróżnicza, sportowa, reklamowa, motoryzacyjna, reportażowa.

Yacht Club Gdansk

To już 1️⃣️3️⃣️ edycja Regaty Nord Cup Gdańsk. Ale cały czas mamy dla Was coś nowego 🆕! W tym roku między innymi jest to..

13 likes, 0 comments5 days ago

Wiemy że na to czekaliście! Harmonogram Nord CUP 2018 jest tu: http://nordcup.pl/2018/05/znamy-juz-harmonogram-regat-nord-cup-2018/

5 likes, 0 comments2 weeks ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Dziś rozpoczęły się targi Boatex , które są naszym sponsorem. Zapraszamy na nasze stoisko aby dowiedzieć się co planujemy w tym roku…

9 likes, 0 comments3 months ago

Żeglarskie pasje w Poznaniu!

Już za tydzień Żeglarskie pasje w Poznaniu! Tylko na Boatex!

3 likes, 0 comments3 months ago

Jesień wszędzie, a my już planujemy NordCUP 2018. Witamy Sailing Machine ponownie na pokładzie!

30 likes, 0 comments7 months ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY