język / language : PL | EN
Warsztaty fotograficzne na Nord CUP’ie

Tegoroczne starty żeglarzy śledzić będzie więcej obiektywów, bo podczas regat Nord CUP odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów Camera Adventure Workshops z Jackiem Boneckim.

Warsztaty rozpoczną się 3 lipca o godz. 17:oo spotkaniem w Hotelu Gnieckim. Dzień później, w sobotę, uczestnicy zostaną zaokrętowani na jachtach, na których spędzą cały dzień. Będzie to doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w terenie, czyli na wodzie, wykonania niepowtarzalnych ujęć i poczucia się częścią regatowej załogi. Wieczorem kolejna sesja zdjęciowa, tym razem na stałym lądzie, podczas ceremonii wręczenia Bursztynowego Pucharu Neptuna.

Na niedzielę zaplanowano zajęcia warsztatowe w Hotelu Galion. Uczestnicy będą mogli omówić zdjęcia wykonane podczas sobotnich plenerów oraz je wyedytować, a wszystko to pod okiem Jacka Boneckiego.

Więcej informacji i szczegółowy plan warsztatów oraz formularz rejestracji dostępny jest na stronie: cameraadventure.pl

Wszelkich informacji o imprezie udziela: Agnieszka Wolska, tel. +48 534 799 992, e-mail: agnieszka_wolska@wp.pl

Termin warsztatów Camera Adventure Workshops podczas regat Nord CUP: Gdańsk, 3-5 lipca 2015

Koszt udziału wraz z noclegiem i pełnym wyżywieniem, transportem, akredytacją fotograficzną w pokoju dwuosobowym to 650 zł + VAT (799,50 zł brutto), w pokoju jednoosobowym 800 zł + VAT (984 zł brutto). Koszt nie obejmuje dojazdu na imprezę.

Ilość miejsc na warsztaty fotograficzne: 15

Termin przyjmowania zgłoszeń: do wyczerpania miejsc, ale nie dłużej niż do 10 czerwca 2015.

Organizatorem warsztatów ”CAMERA ADVENTURE WORKSHOPS” jest spółka Alstor Sp.j. w Warszawie

Jacek Bonecki – artysta fotograf, operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jako fotograf uaktywnił się twórczo na początku lat 80. Jest artystą uniwersalnym i multitematycznym. Doskonale odnajduje się w różnych dziedzinach fotografii, takich jak fotografia podróżnicza, sportowa, reklamowa, motoryzacyjna, reportażowa.

Wyścigi klasy Laser

Ah, tęsknimy za tym słońcem i wiatrem. Cóż to były za emocje :) Obejrzyjcie film z wyścigów klas Laser standard, 4.7, radial :)

8 likes, 1 comments8 hours ago

Vector Sails Optimistic Cup

To były wyjątkowo liczne regaty klasy Vector Sails Optimistic Cup. Akwen na Górkach Zachodnich zapełnił się żagłowkami sterowanymi przez..

18 likes, 0 comments4 days ago

W tegorocznych regatach wzięła udział rekordowa liczba jachtów i uczestników. To była niezapomniana przygoda, do której wciąż wracamy..

16 likes, 0 comments1 week ago

W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II. Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów..

7 likes, 1 comments1 week ago

Rekordowa trzynastka Pantaenius NordCUP Gdańsk | Regaty NordCUP

Za nami trzynaste, rekordowe pod względem liczby zawodników, regaty Pantaenius NordCUP Gdańsk 2018 W wydarzeniu wzięło udział 445 jachtów..

17 likes, 1 comments1 week ago