język / language : PL | EN
Niższe wpisowe do 10 czerwca!

Coraz bliżej do regat Nord CUP Gdańsk 2017. Za miesiąc o tej porze będziemy znać już niemal wszystkie wyniki. Jak już wiecie tym razem startujemy w piątek 23 czerwca 2017, podobnie jak w ubiegłym roku, pełnomorskim wyścigiem B8 Race. Dzień później na wodę zejdą kolejne klasy żeglarskie, które walczyć będą m.in. o medale mistrzostw Polski i pucharowe punkty.

Bazą regat będzie tradycyjnie AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich. Nasze żeglarskie świętowanie potrwa od 23.06 do 2.07.2017 r. 

Przypominamy, że warto zgłosić się już teraz, bo załogi, które zgłaszają się i opłacają zgłoszenie wcześniej, mogą skorzystać z niższej stawki wpisowego. Preferencyjne wpisowe obowiązuje dla załóg, które do 10 czerwca 2017 r. dokonają zgłoszenia online i opłacą wpisowe (do 10.06.2017 włącznie).

W tym roku regaty Nord CUP Gdańsk dołączyły do międzynarodowego systemu zarządzania regatami, Manage 2 Sail. Po kliknięciu w zakładkę ‚zgłoszenia on-line’ nastąpi przekierowanie do strony Manage 2 Sail z naszymi regatami. Tam należy znaleźć swoją klasę żeglarską i dokonać rejestracji.

Szczegóły w ZoR, które znaleźć można na stronie regat w zakładce >dla zawodników<.

Łapcie wiatr w żagle i do zobaczenia w Gdańsku!

Yacht Club Gdansk

„Gdańsk jest najcudowniejszym miastem na świecie. Dziękuję wam” – Tak pożegnał się z nami Prezydent Paweł Adamowicz. Dziękujemy za wszystkie..

6 likes, 0 comments10 hours ago

's cover photo

13 likes, 2 comments1 month ago

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

24 likes, 0 comments5 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments5 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments5 months ago