język / language : PL | EN
Niższe wpisowe do 10 czerwca!

Coraz bliżej do regat Nord CUP Gdańsk 2017. Za miesiąc o tej porze będziemy znać już niemal wszystkie wyniki. Jak już wiecie tym razem startujemy w piątek 23 czerwca 2017, podobnie jak w ubiegłym roku, pełnomorskim wyścigiem B8 Race. Dzień później na wodę zejdą kolejne klasy żeglarskie, które walczyć będą m.in. o medale mistrzostw Polski i pucharowe punkty.

Bazą regat będzie tradycyjnie AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich. Nasze żeglarskie świętowanie potrwa od 23.06 do 2.07.2017 r. 

Przypominamy, że warto zgłosić się już teraz, bo załogi, które zgłaszają się i opłacają zgłoszenie wcześniej, mogą skorzystać z niższej stawki wpisowego. Preferencyjne wpisowe obowiązuje dla załóg, które do 10 czerwca 2017 r. dokonają zgłoszenia online i opłacą wpisowe (do 10.06.2017 włącznie).

W tym roku regaty Nord CUP Gdańsk dołączyły do międzynarodowego systemu zarządzania regatami, Manage 2 Sail. Po kliknięciu w zakładkę ‚zgłoszenia on-line’ nastąpi przekierowanie do strony Manage 2 Sail z naszymi regatami. Tam należy znaleźć swoją klasę żeglarską i dokonać rejestracji.

Szczegóły w ZoR, które znaleźć można na stronie regat w zakładce >dla zawodników<.

Łapcie wiatr w żagle i do zobaczenia w Gdańsku!

Yacht Club Gdansk

Takie piękne puchary przechodnie czekają na zwycięzców w w wyścigu #B8. #investa AZS Hotel Galion #sailfast #Ilovegdn

8 likes, 0 comments23 hours ago

Timeline Photos

I mały i duży, dziewczyna czy chłopak – każdy może wystartować w naszych regatach. Po prostu wybierz swoją klasę. Czy tym razem zobaczymy..

13 likes, 3 comments1 week ago

Boatex

I my dołączamy się do tych życzeń ‼️

4 likes, 1 comments1 week ago

Timeline Photos

Już wkrótce powitamy klasę Micro na linii startu.Do zobaczenia 2️⃣9️⃣ czerwca‼️ Sail Spotting MicroClass Poland #sailfast #sailracing

14 likes, 0 comments2 weeks ago

Timeline Photos

Są małe i duże łódki. Jeśli lubisz te małe to wskakuj do swojej Europy i weź udział w Regaty Pantaenius Nord Cup Gdańsk ‼️ Sail..

16 likes, 0 comments2 weeks ago