język / language : PL | EN
Niższe wpisowe do 10 czerwca!

Coraz bliżej do regat Nord CUP Gdańsk 2017. Za miesiąc o tej porze będziemy znać już niemal wszystkie wyniki. Jak już wiecie tym razem startujemy w piątek 23 czerwca 2017, podobnie jak w ubiegłym roku, pełnomorskim wyścigiem B8 Race. Dzień później na wodę zejdą kolejne klasy żeglarskie, które walczyć będą m.in. o medale mistrzostw Polski i pucharowe punkty.

Bazą regat będzie tradycyjnie AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich. Nasze żeglarskie świętowanie potrwa od 23.06 do 2.07.2017 r. 

Przypominamy, że warto zgłosić się już teraz, bo załogi, które zgłaszają się i opłacają zgłoszenie wcześniej, mogą skorzystać z niższej stawki wpisowego. Preferencyjne wpisowe obowiązuje dla załóg, które do 10 czerwca 2017 r. dokonają zgłoszenia online i opłacą wpisowe (do 10.06.2017 włącznie).

W tym roku regaty Nord CUP Gdańsk dołączyły do międzynarodowego systemu zarządzania regatami, Manage 2 Sail. Po kliknięciu w zakładkę ‚zgłoszenia on-line’ nastąpi przekierowanie do strony Manage 2 Sail z naszymi regatami. Tam należy znaleźć swoją klasę żeglarską i dokonać rejestracji.

Szczegóły w ZoR, które znaleźć można na stronie regat w zakładce >dla zawodników<.

Łapcie wiatr w żagle i do zobaczenia w Gdańsku!

Wiemy że na to czekaliście! Harmonogram Nord CUP 2018 jest tu: http://nordcup.pl/2018/05/znamy-juz-harmonogram-regat-nord-cup-2018/

5 likes, 0 comments1 week ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Dziś rozpoczęły się targi Boatex , które są naszym sponsorem. Zapraszamy na nasze stoisko aby dowiedzieć się co planujemy w tym roku…

9 likes, 0 comments3 months ago

Żeglarskie pasje w Poznaniu!

Już za tydzień Żeglarskie pasje w Poznaniu! Tylko na Boatex!

3 likes, 0 comments3 months ago

Jesień wszędzie, a my już planujemy NordCUP 2018. Witamy Sailing Machine ponownie na pokładzie!

30 likes, 0 comments6 months ago

Mistrzowie Polski Nautica 450: To było dla nas wyzwanie - WP SportoweFakty

W drugi weekend #NordCUP’u klasa Nautica 450 rywalizowała o medale 🥇 Po startach nowi mistrzowie Polski podsumowali nordcupową rywalizację..

5 likes, 0 comments10 months ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY