język / language : PL | EN
Niższe wpisowe do 10 czerwca!

Coraz bliżej do regat Nord CUP Gdańsk 2017. Za miesiąc o tej porze będziemy znać już niemal wszystkie wyniki. Jak już wiecie tym razem startujemy w piątek 23 czerwca 2017, podobnie jak w ubiegłym roku, pełnomorskim wyścigiem B8 Race. Dzień później na wodę zejdą kolejne klasy żeglarskie, które walczyć będą m.in. o medale mistrzostw Polski i pucharowe punkty.

Bazą regat będzie tradycyjnie AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich. Nasze żeglarskie świętowanie potrwa od 23.06 do 2.07.2017 r. 

Przypominamy, że warto zgłosić się już teraz, bo załogi, które zgłaszają się i opłacają zgłoszenie wcześniej, mogą skorzystać z niższej stawki wpisowego. Preferencyjne wpisowe obowiązuje dla załóg, które do 10 czerwca 2017 r. dokonają zgłoszenia online i opłacą wpisowe (do 10.06.2017 włącznie).

W tym roku regaty Nord CUP Gdańsk dołączyły do międzynarodowego systemu zarządzania regatami, Manage 2 Sail. Po kliknięciu w zakładkę ‚zgłoszenia on-line’ nastąpi przekierowanie do strony Manage 2 Sail z naszymi regatami. Tam należy znaleźć swoją klasę żeglarską i dokonać rejestracji.

Szczegóły w ZoR, które znaleźć można na stronie regat w zakładce >dla zawodników<.

Łapcie wiatr w żagle i do zobaczenia w Gdańsku!

Vector Sails Optimistic Cup

To były wyjątkowo liczne regaty klasy Vector Sails Optimistic Cup. Akwen na Górkach Zachodnich zapełnił się żagłowkami sterowanymi przez..

17 likes, 0 comments2 days ago

W tegorocznych regatach wzięła udział rekordowa liczba jachtów i uczestników. To była niezapomniana przygoda, do której wciąż wracamy..

15 likes, 0 comments6 days ago

W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II. Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów..

7 likes, 1 comments6 days ago

Rekordowa trzynastka Pantaenius NordCUP Gdańsk | Regaty NordCUP

Za nami trzynaste, rekordowe pod względem liczby zawodników, regaty Pantaenius NordCUP Gdańsk 2018 W wydarzeniu wzięło udział 445 jachtów..

16 likes, 1 comments6 days ago

Ostatni dzień regat. Część pierwsza

Żeglarze nie mogli narzekać dziś na pogodę. W klasie Mistrzostwa Polski Nautica 450 zwyciężyli Witold Małecki z Maciejem Odważnym. Przyznano..

23 likes, 0 comments1 week ago