język / language : PL | EN
Trofea dla najmłodszych żeglarzy

Tegoroczny Nord CUP Gdańsk 2017 jest wyjątkowo wietrzny. Poczuli to również najmłodsi startujący w nim żeglarze, czyli klasy Optimist A i B, Open BIC i 420. Jednak chociaż pogoda sprawiała, że nordcupowe starty wymagały od nich jeszcze więcej skupienia i umiejętności, to na czwartkowej ceremonii zakończenia ich regat nie brakowało zadowolonych min i potwierdzeń, że plywało się super! Trofea Nord CUPu w tej cześci regat przyznano az w 12 kategoriach.

 

Pełne wyniki na >>Manage 2 Sail<<

's cover photo

13 likes, 2 comments4 days ago

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

22 likes, 0 comments4 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments4 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments4 months ago

Mistrzostwa Polski klasy Nautica 450

To już Mistrzostwa Polski Nautica 450. Emocje podczas rywalizacji w tych jubileuszowych regatach były wysokie. Wielu obstawiało wieloletnich..

14 likes, 1 comments4 months ago