język / language : PL | EN
XII regaty Nord CUP: dziękujemy, że byliście z nami!

Za nami XII edycja regat Nord CUP Gdańsk 2017. Zdecydowanie najbardziej wietrzna i deszczowa, ale jak słyszeliśmy, będziecie ją na pewno miło wspominać. Teraz krótka chwila odpoczynku, a potem czas na kolejne podsumowania, dalsze materiały zdjęciowe, które będziemy stopniowo udostępniać tu i na naszej facebookowej stronie.
Wszystkie wyniki dla poszczególnych klas i kategorii możecie znaleźć w zakładce ‚wyniki’ (jachty morskie) i na Manage 2 Sail (wsztstkie pozostałe klasy).

Dziękujemy wszystkim załogom, które przyjechały do AZS Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego w gdańskich Górkach Zachodnich, aby wystartować w regarach Nord CUP. Hotel Galion jest naszą bazą regat już od wielu, wielu lat i wszyscy, zarówno załogi, jak i my, cały nordcupowy team, lubimy tam wracać. Dziękujemy!
Ogromne podziękowania również dla wszystkich sponsorów, partnerów i patronów: bez Waszego wsparcia regaty Nord CUP nie byłyby takie same.

Wiatru w żaglach i do zobaczenia za rok!

's cover photo

13 likes, 2 comments4 days ago

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

22 likes, 0 comments4 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments4 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments4 months ago

Mistrzostwa Polski klasy Nautica 450

To już Mistrzostwa Polski Nautica 450. Emocje podczas rywalizacji w tych jubileuszowych regatach były wysokie. Wielu obstawiało wieloletnich..

14 likes, 1 comments4 months ago