język / language : PL | EN
XII regaty Nord CUP: dziękujemy, że byliście z nami!

Za nami XII edycja regat Nord CUP Gdańsk 2017. Zdecydowanie najbardziej wietrzna i deszczowa, ale jak słyszeliśmy, będziecie ją na pewno miło wspominać. Teraz krótka chwila odpoczynku, a potem czas na kolejne podsumowania, dalsze materiały zdjęciowe, które będziemy stopniowo udostępniać tu i na naszej facebookowej stronie.
Wszystkie wyniki dla poszczególnych klas i kategorii możecie znaleźć w zakładce ‚wyniki’ (jachty morskie) i na Manage 2 Sail (wsztstkie pozostałe klasy).

Dziękujemy wszystkim załogom, które przyjechały do AZS Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego w gdańskich Górkach Zachodnich, aby wystartować w regarach Nord CUP. Hotel Galion jest naszą bazą regat już od wielu, wielu lat i wszyscy, zarówno załogi, jak i my, cały nordcupowy team, lubimy tam wracać. Dziękujemy!
Ogromne podziękowania również dla wszystkich sponsorów, partnerów i patronów: bez Waszego wsparcia regaty Nord CUP nie byłyby takie same.

Wiatru w żaglach i do zobaczenia za rok!

's cover photo

3 likes, 0 comments1 day ago

Nord CUP Gdańsk 2018

Przypominamy, że już tylko dzisiaj do północy obowiązuje NIŻSZE WPISOWE na regaty! Dokonać zgłoszenia online i opłacić wpisowe można..

2 likes, 0 comments5 days ago

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Pantaenius Yacht Insurance postawowiła wesprzeć nasze regaty! Nie możemy się doczekać..

9 likes, 0 comments5 days ago

Regaty Nord Cup Gdańsk

3 likes, 0 comments5 days ago

Nord CUP Gdańsk 2018

NIŻSZE WPISOWE TYLKO DO 12 czerwca 2018! XIII edycja Regat Nord Cup Gdańsk zbliża się wielkimi krokami. W tym roku regaty otwieramy w piątek..

17 likes, 0 comments1 week ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY