język / language : PL | EN
XII regaty Nord CUP: dziękujemy, że byliście z nami!

Za nami XII edycja regat Nord CUP Gdańsk 2017. Zdecydowanie najbardziej wietrzna i deszczowa, ale jak słyszeliśmy, będziecie ją na pewno miło wspominać. Teraz krótka chwila odpoczynku, a potem czas na kolejne podsumowania, dalsze materiały zdjęciowe, które będziemy stopniowo udostępniać tu i na naszej facebookowej stronie.
Wszystkie wyniki dla poszczególnych klas i kategorii możecie znaleźć w zakładce ‚wyniki’ (jachty morskie) i na Manage 2 Sail (wsztstkie pozostałe klasy).

Dziękujemy wszystkim załogom, które przyjechały do AZS Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego w gdańskich Górkach Zachodnich, aby wystartować w regarach Nord CUP. Hotel Galion jest naszą bazą regat już od wielu, wielu lat i wszyscy, zarówno załogi, jak i my, cały nordcupowy team, lubimy tam wracać. Dziękujemy!
Ogromne podziękowania również dla wszystkich sponsorów, partnerów i patronów: bez Waszego wsparcia regaty Nord CUP nie byłyby takie same.

Wiatru w żaglach i do zobaczenia za rok!

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Dziś rozpoczęły się targi Boatex , które są naszym sponsorem. Zapraszamy na nasze stoisko aby dowiedzieć się co planujemy w tym roku…

9 likes, 0 comments2 months ago

Żeglarskie pasje w Poznaniu!

Już za tydzień Żeglarskie pasje w Poznaniu! Tylko na Boatex!

3 likes, 0 comments2 months ago

Jesień wszędzie, a my już planujemy NordCUP 2018. Witamy Sailing Machine ponownie na pokładzie!

30 likes, 0 comments6 months ago

Mistrzowie Polski Nautica 450: To było dla nas wyzwanie - WP SportoweFakty

W drugi weekend #NordCUP’u klasa Nautica 450 rywalizowała o medale 🥇 Po startach nowi mistrzowie Polski podsumowali nordcupową rywalizację..

5 likes, 0 comments9 months ago

Regaty Nord Cup Gdańsk

Dziś mamy dla was kadry z II nordcupowej ⛵ niedzieli, tym razem od Anna Korneszczuk

16 likes, 0 comments9 months ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY