język / language : PL | EN
XII regaty Nord CUP: dziękujemy, że byliście z nami!

Za nami XII edycja regat Nord CUP Gdańsk 2017. Zdecydowanie najbardziej wietrzna i deszczowa, ale jak słyszeliśmy, będziecie ją na pewno miło wspominać. Teraz krótka chwila odpoczynku, a potem czas na kolejne podsumowania, dalsze materiały zdjęciowe, które będziemy stopniowo udostępniać tu i na naszej facebookowej stronie.
Wszystkie wyniki dla poszczególnych klas i kategorii możecie znaleźć w zakładce ‚wyniki’ (jachty morskie) i na Manage 2 Sail (wsztstkie pozostałe klasy).

Dziękujemy wszystkim załogom, które przyjechały do AZS Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego w gdańskich Górkach Zachodnich, aby wystartować w regarach Nord CUP. Hotel Galion jest naszą bazą regat już od wielu, wielu lat i wszyscy, zarówno załogi, jak i my, cały nordcupowy team, lubimy tam wracać. Dziękujemy!
Ogromne podziękowania również dla wszystkich sponsorów, partnerów i patronów: bez Waszego wsparcia regaty Nord CUP nie byłyby takie same.

Wiatru w żaglach i do zobaczenia za rok!

Timeline Photos

W tym roku, jak zwykle zaczynamy z B8 Race już 2️⃣8️⃣ czerwca. W tym roku wprowadzamy przechodnie trofeum double-handed. Stay tuned‼️..

14 likes, 2 comments3 days ago

Timeline Photos

Odliczamy do 2️⃣8️⃣ czerwca, kiedy rozpoczyna się XIV Pantaenius Nord Cup Gdańsk ‼️ #ilovegdn #gdansk #regaty #sailfast

7 likes, 0 comments1 week ago

Klasa 505: Kalendarz Regat Pucharu Polski na 2019 rok

Witamy Klasa 505 w Polsce po kilku sezonach przerwy ponownie na naszych regatach‼️ Nie możemy się już doczekać czerwca ⛵⛵⛵

7 likes, 0 comments2 weeks ago

Photos from Regaty Pantaenius Nord Cup Gdańsk's post

Pantaenius Nord Cup Gdańsk gościnnie w Poznaniu na Boatex! ⛵️ Tomek Sawukinas tym razem bardziej na lądzie czeka na miłośników regat..

16 likes, 0 comments2 weeks ago

Boatex

Zima ❄️❄️❄️nam nie straszna, bo już w piątek widzimy się na Boatex‼️ ⛵⛵⛵

2 likes, 0 comments3 weeks ago