język / language : PL | EN
Odszedł na wieczną wachtę…

Ze smutkiem i wielkim żalem dzielimy się z Państwem bardzo przykrą wiadomością. Wczoraj, w wieku 57 lat, odszedł na wieczną wachtę nasz kolega i przyjaciel Ireneusz „Reniek” Butowski.

Żeglarstwo od zawsze było Jego wielką pasją i miłością. Tworzył załogę w klasie Tornado m.in. wspólnie z ś.p. Krzysztofem Zawalskim. Do końca aktywnie uczestniczył w żeglarskim życiu.

Będzie nam Ciebie, Reńku, bardzo brakowało. Łączymy się w żalu z rodziną i przyjaciółmi.

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

22 likes, 0 comments3 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments3 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments3 months ago

Mistrzostwa Polski klasy Nautica 450

To już Mistrzostwa Polski Nautica 450. Emocje podczas rywalizacji w tych jubileuszowych regatach były wysokie. Wielu obstawiało wieloletnich..

13 likes, 1 comments3 months ago

Wyścigi klasy Laser

Ah, tęsknimy za tym słońcem i wiatrem. Cóż to były za emocje :) Obejrzyjcie film z wyścigów klas Laser standard, 4.7, radial :)

11 likes, 1 comments3 months ago