język / language : PL | EN
Odszedł na wieczną wachtę…

Ze smutkiem i wielkim żalem dzielimy się z Państwem bardzo przykrą wiadomością. Wczoraj, w wieku 57 lat, odszedł na wieczną wachtę nasz kolega i przyjaciel Ireneusz „Reniek” Butowski.

Żeglarstwo od zawsze było Jego wielką pasją i miłością. Tworzył załogę w klasie Tornado m.in. wspólnie z ś.p. Krzysztofem Zawalskim. Do końca aktywnie uczestniczył w żeglarskim życiu.

Będzie nam Ciebie, Reńku, bardzo brakowało. Łączymy się w żalu z rodziną i przyjaciółmi.

Vector Sails Optimistic Cup

To były wyjątkowo liczne regaty klasy Vector Sails Optimistic Cup. Akwen na Górkach Zachodnich zapełnił się żagłowkami sterowanymi przez..

17 likes, 0 comments2 days ago

W tegorocznych regatach wzięła udział rekordowa liczba jachtów i uczestników. To była niezapomniana przygoda, do której wciąż wracamy..

15 likes, 0 comments6 days ago

W wyniku nieporozumienia na zakończeniu regat zostały ogłoszone błędne wyniki grupy ORC II. Przepraszam za tą sytuację załogi jachtów..

7 likes, 1 comments6 days ago

Rekordowa trzynastka Pantaenius NordCUP Gdańsk | Regaty NordCUP

Za nami trzynaste, rekordowe pod względem liczby zawodników, regaty Pantaenius NordCUP Gdańsk 2018 W wydarzeniu wzięło udział 445 jachtów..

16 likes, 1 comments6 days ago

Ostatni dzień regat. Część pierwsza

Żeglarze nie mogli narzekać dziś na pogodę. W klasie Mistrzostwa Polski Nautica 450 zwyciężyli Witold Małecki z Maciejem Odważnym. Przyznano..

23 likes, 0 comments1 week ago