język / language : PL | EN
Results

RESULTS 2016

II weekend (1-3.07)
Amber’s CUP – general
Mistrzostwa Zatoki  Gdańskiej:
– general: Open / ORC / KWR
– 2 race: Open / ORC / KWR
– 3 race: Open / ORC / KWR
– 4 race: Open / ORC / KWR

Nord CUP Classic:
– general: Open A / Open B / ORC A / ORC B / KWR
– 1 race: Open A / Open B / ORC A / ORC B / KWR
– 2 race: Open A / Open B / ORC A / ORC B / KWR
– 3 race: Open A / Open B / ORC A / ORC B / KWR

Żagle 500 – final results
MP ORC Sportboat – 1 day / race 3 / race 4 / general

Flying Dutchman – final results
International Moth – final results
MP Micro – final results
MP Nautica 450 – final results

28-30.06
Open BIC – final results
Optimist GR. A – final results
Optimist GR.B – final results

I weekend (25-27.06)
Europa – final results
Finn – final results
MP Hobie 16 – final results

Delphia 24 – final results
Scandinavia 650 – final results

Orvaldi B8 Race OPEN / ORC A / ORC B / KWR

RESULTS 2015

II WEEKEND (03-05.07.2015)
Neptune’s Amber Cup – results
Marine Works MŻMP – ORC A ORC B
Selden MP Sportsboat – results
Dometic Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej – ORC A ORC B

Omega Sport – final results
Omega Standard – final results

KORSAR EURO CUP (01-04.07.2015)

Korsar – final results

I WEEKEND (27-29.06.2015)

Hobie 16 – final results
Hornet – final results
Nautica 450 – final results
Laser 4.7 K – final results
Laser Standard – final results

Europa – final results
Finn – final results
Laser 4.7 M – final results
Laser Radial – final results
OK Dingh – final results

Delphia 24 OD – final results
Micro – final results
Scandinavia Skippi 650 – final results

Results 2014

II weekend 5-6.07
505 – final results
Micro – final results
Omega Sport – final results
Omega Standard – final results
Żagle 500 – final results
Korsarz – final results
KWR I i II formula – final results / Amber Cup / short 1 / short 2 /
ORC I i II formula – final results / Amber Cup / short 1 / short 2 /
Kategoria OPEN – final results
Race for Neptune’s Amber Cup – order on finishline
Race for Neptune’s Amber Cup – order in categories
1-2.07
OPEN BIC – final results
Laser 4.7 – final results
T 293 K – final results
T293 M – final results
Optimist – final results
BIC Techno 5.8 – final results
UKS – final results
I weekend 28-30.06
Delphia 24 OD – final results
Skippi 650 – final results
Hobie 16 - final results
Hornet – final results
Finn – final results
Nautica 450 - final results
Europa - final results
OK Dingh – final results
Results 2013

II weekend 05.07 – 07.07:

Race for Neptune’s Amber Cup

SNIPE – final results
ORC formula- final results  Race 1 Race 2 Race 3 Race 4
OPEN II – final results
OPEN I – final results
OKD – final results
NAUTICA – final results
MICRO – final results
KWR formula - final results Race 1 Race 2 Race 3 Race 4
KORSAR – final results
EUROPE – final results
D-ONE – final results
505 – final results
ŻAGLE 500 – final results
Kolbudy Mayor Cup

Gdansk Mayor Cup:
Techno UKS – final results
Techno 5.8 Girls – final results
Techno 5.8 Boys – final results
Techno 5.8 Mixed – final results
Techno Girls – final results
Techno Boys – final results
Techno 7.8 Girls – final results
Techno 7.8 Boys – final results
Techno 6.8 Girls – final results
Techno 6.8 Boys – final results
Optymist GR. A – final results
Optymist GR. B – final results

Kolbudy Mayor Cup:
Optymist Boys GR. B – final results
Optymist Girls GR. B – final results

I weekend 29.06 – 01.07:
SKIPPI - final results
DELPHIA - final results
OMEGA SPORT - final results
OMEGA STANDARD - final results
HOBIE – final results
FINN – final results
HORNET – final results

 

2012 – final results

Micro class Polish Open

505

Omega Sport

Omega Standard

ORC yachts ; race 1 ORC; race 2 ORC; race 3 ORC

KWR yachts; race 1 KWR; race 2 KWR; race 3 KWR

OPEN

T2

T3

Żagle 500

NEPTUN’S Amber CUP

DELPHIA 24

Snipe EEC

Hobie 16

Hornet

Nautica 450 Polish Nationals

OSK 470

Europa

Finn

OKD

 

 

Podsumowanie Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

10 dni regat w 4 minuty! Zobaczmy jeszcze raz jak przebiegała rywalizacja w tym roku! Nie możemy się doczekać już następnych regat Pantaenius..

22 likes, 0 comments3 months ago

Wyścigi Nord Classic

Tym razem mamy dla was podsumowanie ostatniego dnia wyścigów Nord Cup Classic, które poraz pierwszy miały swoją bazę w Marina Gdańsk…

6 likes, 0 comments3 months ago

9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna

To był 9 Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna – wspólny wyścig uczestników zlotu Baltic Sail Gdańsk oraz naszych Regaty Pantaenius Nord..

8 likes, 0 comments3 months ago

Mistrzostwa Polski klasy Nautica 450

To już Mistrzostwa Polski Nautica 450. Emocje podczas rywalizacji w tych jubileuszowych regatach były wysokie. Wielu obstawiało wieloletnich..

13 likes, 1 comments3 months ago

Wyścigi klasy Laser

Ah, tęsknimy za tym słońcem i wiatrem. Cóż to były za emocje :) Obejrzyjcie film z wyścigów klas Laser standard, 4.7, radial :)

11 likes, 1 comments4 months ago