Wyniki LAS

 
Wyniki po uwzględnieniu 1  odrzutka
 
Mce Nr_żagl Nazwisko Punkty 1 2 3 4 5 6 7
1 POL 209038 Dawid Kania, 1997, ŻLKS Poznań 9,0 1 2 1 2 1 (3) 2
2 POL 206497 Adrian Raczkowski, 1996, UKŻ Wiking Toruń 10,0 4 1 (8) 1 2 1 1
3 POL 205643 Jakub Rodziewicz, 1998, Sejk Pogoń Szczecin 23,0 3 5 3 4 5 (9) 3
4 POL 186898 Jerzy Bajko, 1997, Sejk Pogoń Szczecin 25,0 2 (8) 6 3 3 4 7
5 POL 190826 Sebastian Kalafarski, 1996, UKŻ Wiking Toruń 28,0 (9) 3 2 6 6 6 5
6 POL 195307 Maksymilian Jabłecki, 1996, UKS FIR Warszawa 36,0 7 12 7 (17) 4 2 4
7 POL 198206 Karol Wojda, 1996, MKS 2 Warszawa 51,0 13 (14) 14 5 8 5 6
8 POL 20564 Wojciech Lipke, 1997, Sejk Pogoń Szczecin 54,0 8 4 12 (24) 12 10 8
9 POL 9 Tomasz Lobert, 1997, JKW Poznań 55,0 (16) 11 4 12 11 7 10
10 POL 205649 Maksym Kulicki, 1996, Sejk Pogoń Szczecin 65,0 14 9 10 (15) 9 12 11
11 POL 176639 Wiktor Śniadkowski, 1996, TKŻ Toruń 67,0 (17) 13 5 13 16 11 9
12 POL 186391 Kacper Mazurek, 1999, AZS Uniwersytet Warszawski 72,0 5 6 21 11 10 (23) 19
13 POL 198208 Aleksander Michalski, 1996, UKS Yacht Club Sława 79,0 11 (20) 9 9 19 18 13
14 POL 188818 Krzysztof Karsznia, 1999, UKS FIR Warszawa 80,0 (20) 17 19 7 7 16 14
15 POL 190829 Sebastian Mazurek, 1999, AZS Uniwersytet Warszawski 89,0 18 23 15 8 17 8 (dns)
16 HKG 137616 Riley Cameron, 1998, Jasia Hong Kong 91,0 15 7 (22) 19 21 14 15
17 POL 1 Szymon Kowalski, 1998, TKŻ Toruń 98,0 (28) 18 23 10 14 15 18
18 POL 198203 Jan Stremlau, 1997, TKŻ Toruń 99,0 6 19 (ufd) 14 20 20 20
19 POL 195782 Jakub Niekowal, 1998, MKS 2 Warszawa 110,0 21 15 16 20 22 (30) 16
20 POL 19 Łukasz Urbanowicz, 1998, UKŻ Wiking Toruń 114,0 12 10 (ufd) 25 15 26 26
21 POL 207348 Paweł Nowicki, 1997, Kst Elektryk Grudziądz 115,0 26 21 (ufd) 21 18 17 12
22 POL 196897 Miłosz Kobusiński, 1997, MKŻ Arka Gdynia 117,0 24 27 (ufd) 23 13 13 17
23 POL 118354 Damian Sosnowski, 1999, KS Centrum Żeglarskie Szczecin 126,0 10 (31) 20 16 24 28 28
24 POL 167931 Wojciech Kotowski, 1999, ŻMKS-Poznań 134,0 (ufd) 26 13 18 23 27 27
25 POL 159652 Michał Maciaszczyk, 1997, KS Centrum Żeglarskie Szczecin 135,0 23 25 11 (30) 29 25 22
26 POL 188235 Michał Zieliński, 1998, ŻMKS-Poznań 138,0 19 (28) 28 22 26 22 21
27 POL 194843 Marcel Głuchowski, UKS FIR Warszawa 141,0 22 16 17 27 25 (dns) dns
28 POL 127921 Paweł Smolarczyk, 1999, KS Centrum Żeglarskie Szczecin 145,0 27 (30) 18 29 27 21 23
29 POL 192583 Jan Krasodomski, 1999, Sejk Pogoń Szczecin 149,0 29 24 26 26 (30) 19 25
30 POL 52709 Aleksander Pikuła, 1999, KS Centrum Żeglarskie Szczecin 156,0 25 (33) 27 28 28 24 24
31 POL 168771 Adam Towarzyński, 1998, KS Centrum Żeglarskie Szczecin 168,0 31 22 25 32 (dns) 29 29
32 POL 185443 Rafał Siudy, 1999, KS Centrum Żeglarskie Szczecin 180,0 32 32 24 31 (dns) 31 30
33 POL 32952 Mateusz Kotfica, 1999, KS Centrum Żeglarskie Szczecin 191,0 30 29 (ufd) 33 dns dns 31
 

ZW Program do Obliczania Wynikow Regat, 4.023.087
Copyright 1986 - 2015, Leo G Eggink, Zoetermeer
Informacje o ZW: http://www.zw-scoring.nl/