język / language : PL | EN
Zgłoszenia On-Line

Załogi zainteresowane startem w regatach Nord Cup 2016 prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Osoby chcące otrzymać fakturę powinny podać dane do faktury w polu 'Uwagi/dane do faktury'

UWAGA:
Zgłaszając się do Mistrzostw Zatoki Gdańskiej zgłaszasz się także do Wyścigu B8 Race, Wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna i Nord Cup Classic.
Zgłaszając się do Nord Cup Classic zgłaszasz się także do Wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna.

numer zgłoszenia:

Sternik
Imię:   Nazwisko:
Adres:   Numer telefonu (podczas regat):
e-mail:   Jacht Klub:
Jacht
Nazwa:   Klasa:
Numer na żaglu:   Długość jachtu [m]:
Ilość osób załogi:
Imiona i nazwiska załogi:
Koszulki (ilość):
  S     

  M     

  L     

  XL     

  XXL

Uwagi/dane do faktury:
Oświadczenie:
Oświadczam, że biorę udział na własną odpowiedzialność. Żadna z czynności wykonana lub niewykonana przez organizatorów nie zwalnia mnie od ponoszenia odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przeze mnie lub mój jacht, a wynikającą z udziału w regatach. Oświadczam, że posiadam ważne ubezpieczenie OC.
Zgoda:

Administratorem danych osobowych są Organizatorzy regat pod nazwą „NordCup” tj. Nautica Nord w Gdańsku, ul. Gradowa 11, 80-802 Gdańsk oraz AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Gdańsku – Górki Zachodnie ul. Stogi 20, 80-642 Gdańsk. Administratorzy przetwarzają dane osobowe dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu organizacji regat NordCup 2016 oraz przesłania zamówionej informacji handlowej dotyczącej oferty ubezpieczeniowej. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do dostępu do moich danych, ich poprawiania, dobrowolności ich podania oraz prawie żądania zaprzestania ich przetwarzania i wyrażeniu sprzeciwu wobec ich przetwarzania zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883.

Shekle

Shekle trenują! A czy ty już wystartowales w regatach #NordCUP?

2 likes, 0 comments2 hours ago

Sail Spotting

Polska prowadzi z Portugalią 1:0 w ćwierćfinale ME 2016 :D (Y) A my mamy dla Was album z nordcupowych startów klasy Finn przygotowany oczywiście..

7 likes, 0 comments12 hours ago

30.06: klasa Open BIC oraz Optimist Gr. A i B

Ceremonia zakończenia regat dla klas Open BIC oraz Optimist Gr. A i B

7 likes, 0 comments14 hours ago

Zakończenie Optimist

8 likes, 0 comments18 hours ago

Sail Spotting

Klasy Optymist grupa A i B oraz Open BIC powoli kończą nordcupowe starty, a my mamy dla Was następną dawkę zdjęć z pierwszego tygodnia…

7 likes, 0 comments19 hours ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY