język / language : PL | EN
Zgłoszenia
Klasa Imię i nazwisko Numer na żaglu Nazwa Klub
MP Nautica 450 Paweł Nawrocki POL-50 Nautica 450 Między Żaglami
MP Hobie 16 Aleksandra Sroczyńska 116056 GKŻ Czysty wiatr
B8 Race ORC Łukasz Trzcinski POL14000 GoodSpeed Stocznia
B8 Race OPEN Andrzej Kopytko POL 15317 True Delphia andrzej.kopytko@gmail.com
Flying Dutchman Maciej Miśko POL !$!) Mikroszkutnia HOW Rancho Wrocław
MP Hobie 16 Jakub Wyroba 113996 PHCA
B8 Race KWR Kuba Niewiński POL11211 Endorphine
MP ORC Sportboat PIOTR KOWALEWSKI POL-9 ROCKFIN-INDYGO JKW
B8 Race OPEN Konrad Wójcicki 5714 Odyssei TKKF LOTOS
Scandinavia 650 Walter Wüllenweber GER 44 Wilson Serglervereinigung 1903 Berlin
MP Nautica 450 Robert Rudzinski POL40 Dusiból -
MP Nautica 450 Tomasz Zambrzycki POL 61 Stale na fali Yacht Club Rewa
Finn MAREK KUBAT 25 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT
MP Hobie 16 Szymon Cierzan 109082 UKS NAVIGO SOPOT
MP Hobie 16 Bartłomiej Walencik 109078 UKS NAVIGO SOPOT
MP Hobie 16 Dominique Bohdziewicz 109068 UKS NAVIGO SOPOT
MP Hobie 16 Tymoteusz Cierzan 109080 UKS NAVIGO SOPOT
MP Hobie 16 Łucja Wróblewska 109070 UKS NAVIGO SOPOT
Nord CUP Classic ORC Tomasz Konnak POL 9658 Czarodziejka JKM Gryf
MZG ORC MAREK MARCINKOWSKI POL 12152 ZEN II niezrzeszony
Delphia 24 Tobiasz Zajączkowski POL 16 SpeedYacht Team
Finn Maciej Rozkrut POL 31 MKS 2 Warszawa
Flying Dutchman Paweł Żebrowski POL 19 AKŻ'90 Wałcz
Flying Dutchman Mirosław Marcinkiewicz POL 47 BN WKŻ Wolsztyn
B8 Race OPEN Sergey Pavlenko Rus5545 BLAGODARNOST'2 Stock I Gbanskiej
Finn Wojciech Nadolski POL 85 PSRKF
Scandinavia 650 Marek Kloska POL 9050 Hiab
MZG OPEN Sławomir Łoboda PZ 9855 Tinkara prywatny
Finn Jan Kominek POL127 MKS2 Warszawa
MP Nautica 450 Anna Jabłońska 58 HRM Racing Team JKW Poznań
Europa Kamil Reslerowski POL 41 Rozkoszna WKŻ WOLSZTYN
MZG ORC Marek Turkowski POL 12142 Elessar niezrzeszony
OK Dinghy Paweł Pawlaczyk 14 JKW Poznań
MZG ORC Andrzej Kruszczyński POL 6112 Resumee YKP Gdynia
Finn Bartosz Ptak POL 18 BN WKŻ Wolsztyn
Finn Jacek Bińkowski POL 21 KS Spójnia Warszawa
Flying Dutchman Jacek Tyszkiewicz POL 1 YKP Warszawa
Europa Krzysztof Matysik 96 WKŻ Wolsztyn
MP Nautica 450 Łukasz Maksymowicz POL42 Podfruwajka Między Żaglami
Finn Włodzimierz Radwaniecki POL 99 SKŻ Ergo Hestia Sopot
B8 Race OPEN Jerzy Matuszak POL 15067 Dancing Queen niezrzeszony
Nord CUP Classic ORC Krzysztof Paul POL - 5215 Duży Ptak AKM Gdańsk
International Moth Michał Domański POL 3842 MACH2 moth.pl
Finn Jeremi Zimny POL 22 jeremizimny@gmail.com
Nord CUP Classic ORC JACEK CHABOWSKI POL 12262 POLLED 2 JACHTKLU STOCZNI GDAŃSKIEJ
Delphia 24 Paweł Tarnowski POL-14 Flexi Stav Flexi Stav Sailing Team
Delphia 24 Waldemar Sałata 12 Star Telekom Spójnia Warszawa
International Moth Jakub Jankowski 4153 1011 Spójnia Warszawa
MP ORC Sportboat PIOTR ADAMOWICZ POL 9668 NEOPROFIL AKM Gdańsk
MP Micro Racer Bartosz Piotrowski POL-13 LaBesto Centrum Żeglarstwa Szczecin
Finn Grzegorz Waszkiewicz POL 49 OKŻ Olsztyn
Delphia 24 Piotr Kędziora POL 111 CELLFAST Cellfast sailing team
MP Hobie 16 Bartłomiej Janiszewski TBA PHCA
MZG OPEN Robert Studziński POL4524 ALEKSANDER SL -
Finn Jan Okulicz Pol 3 Fir
Żagle 500 Grand Prix JAN MAJKO BZS-437 DŻUMA WKS-ZEGRZE
Delphia 24 Marcin Pietrzak Pol-233 Auto Podlasie Toyota SRD24
Scandinavia 650 Piotr Brewiński POL15828 zastrzegam.pl
Delphia 24 Wiktor Czałbowski POL 17 Marine Works AZS PG
MZG ORC Andrzej Zieliński POL6557 Aquarella YC im.Conrada
MP Micro Racer Maciej Grodzki POL 80 Alter Ego Klub Marynistyczny
Flying Dutchman Zbigniew Filipiak POL 22 ŻMKS ,,ORLĘ,, Szczecinek
MP Nautica 450 Anna Szmul 62 Nautica 450
MP Micro Cruiser Maciej Twarowski POL88 POL88 YC Rewa
Finn Paweł Rzepecki POL 5 Finn Rp Group Sailing Club
Nord CUP Classic ORC Eugeniusz Ginter POL2180 Vihuela CSW Opty Ustka
Finn Marcin Mrówczyński POL 87 Finn K.S. Centrum Żeglarskie
Finn Robert Jarocki POL 100 anSail AZS Poznań
Finn Marek Jarocki POL 10 AZS Poznań
Optimist gr. B Michał Skawiński KORNIK POL 333 KORNIK WTW Warszawa
Finn BOGUSŁAW NOWAKOWSKI POL 26 bnowakowski@velo.com.pl
Delphia 24 Mariusz Trzciński POL 27 Chocolissimo gang Jacht Klub Wielkopolski
Finn Andrzej Romanowski POL73 YACHT CLUB REWA
MP Micro Racer rafał Moszczynski POL 125 Oiler Racing Polskie Towarzystwo Regatowe Klasy Micro
MZG ORC Wieslaw Krupski Pol 6544 Four Winds Sky Project Kielce
Finn Piotr Kula POL17 Stradivarius GKŻ Gdańsk
MZG ORC Ryszard Drzymalski POL - 3939 KONSAL 2
Optimist gr. B Iwo Dudek 47 GKŻ Gdańsk
Żagle 500 Grand Prix Maciej Bufal A-993 AgiBu Bialystok
B8 Race ORC Tomasz Dworakowski bn Rastaban artodox@post.pl
Żagle 500 Grand Prix Dawid Hałoń POL 43 Cors AKM
Nord CUP Classic ORC Witold Nabożny POL 15868 DEXXTER niezrzeszony
OK Dinghy Darek Kras POL 5 MOS 2 Warszawa
Optimist gr. B Karol Stachowski zgłoszony do komisji Gdański Klub Żeglarski
Optimist gr. B Natasza Micewicz zgłoszony do komisji brak Gdański Klub Żeglarski
Optimist gr. B Kacper Kryszewski 42 Gdański Klub Żeglarski
Nord CUP Classic OPEN Dorota Dajkowska POL 14833 Oiler.pl SHEKLE.pl
Nord CUP Classic ORC Jan Piernikarczyk POL 929 Pallas JKM Gryf
Scandinavia 650 Krzesimir Sieczych POL5523 Legionowo UKS Szkwał Leginowo
Open BIC Hanna Dmochowska POL 7269 MKZ ARKA
Open BIC Aleksandra Kosmalska POL 5880 MKZ ARKA
Open BIC Jan Eriksson POL 1201 MKZ ARKA
Finn Piotr Rosiński POL 27 AZS Poznań
Open BIC Karol Eriksson POL 7376 MKZ ARKA
Open BIC Borys Puchała POL 7482 MKZ ARKA
Open BIC Tymon Gajdzinski POL 6325 MKZ ARKA
Optimist gr. B Filip Różycki 49
Nord CUP Classic ORC Szymon Kuczyński POL 14085 Atlantic Puffin Jacht Klub Kamień Pomorski
International Moth Marcin Orych 3339 Bladerider
Optimist gr. A Natalia Deja POL 2222 K.S Spójnia warszawa
Optimist gr. A Dominik Ignaczewski POL 1888 K.S Spójnia warszawa
Optimist gr. A Sebastian Ignaczewski POL 1999 K.S Spójnia warszawa
Optimist gr. A Joanna Kaniewska POL 2010 K.S Spójnia warszawa
Optimist gr. A Jacek Muszyński POL 1332 K.S Spójnia warszawa
Europa Sylwester Bączek POL 108 PMOS Pisz
Optimist gr. A Emilia Roszkowska POL 2020 K.S Spójnia warszawa
Optimist gr. A Jan Turczynowicz POL 2030 K.S Spójnia warszawa
Optimist gr. A Mateusz Szweda POL 1852 K.S Spójnia warszawa
International Moth Piotr Cholewa POL 3925 Moth
Europa Jarosław Rapicki POL 73 WKŻ Wolsztyn
Flying Dutchman Jakub Stańczyk Pol 40 Commodore IV Wtw Warszawa
OK Dinghy Antoni Pawłowski POL 31 AZS Poznań
Delphia 24 Michał Jabłoński POL 28 SEPULKA
Optimist gr. A Gabriela Czapska 1791 Spójnia KS Spójnia Warszawa
Optimist gr. A Antoni Siwek 1721 KS Spójnia KS Spójnia Warszawa
Optimist gr. A Ignacy Oźminkowski 2000 KS Spójnia KS Spójnia Warszawa
Optimist gr. A Marcel Skaza 1378 KS Spójnia KS Spójnia Warszawa
Optimist gr. A Hanna Jarząbek 1527 KS Spójnia KS Spójnia Warszawa
Optimist gr. A Jan Strużkiewicz 1244 KS Spójnia KS Spójnia Warszawa
Optimist gr. A Gabriela Kulka 2048 KS Spójnia KS Spójnia Warszawa
Finn Juliusz Reichelt POL 38 Żlks Kiekrz
Optimist gr. A Pola Dzik POL 1867 YKP Gdynia
MZG KWR Mieczysław Trzpis POL 2177 LOTIS Jacht Klub Stoczni Gdańskiej
B8 Race ORC Kuba Marjański GER30 Busy Lizzy AKM Gdańsk
Nord CUP Classic OPEN Mariusz Kowalski DL 5412AA FUJIMO Polski Klub Morski
Europa JAGODA zIEMNICKA POL 74 - YACHT KLUB STAL GDYNIA
Europa JULIA WŁODARCZYK POL32 - YACHT KLUB STAL GDYNIA
Europa KACPER WYSOCKI POL 121 - YACHT KLUB STAL GDYNIA
Flying Dutchman HenryK Blaszka POL 8 Magic t.kledzik@gmail.com
MZG OPEN Jerzy Matuszak POL 15067 Dancing Queen niezrzeszony
Open BIC Kajetan Stawski POL Prowave.eu UKS KOTWICA
MP ORC Sportboat Czesław Perlicki POL 314 AQUILA YKP Gdynia
Scandinavia 650 Marcin Murmyło POL 15132 Johnny Black Johnny Black Sailing Team
Optimist gr. A gracjan grzech POL 1672 YKP Gdynia
MP Micro Racer Leszek Wojnar POL 92 BARBA YC Opty Chełm Śląski
MP Micro Racer Krzysztof Mariański POL 333 Eur Shipping Polskie Stowarzyszenie Regatowe klasy Micro
Flying Dutchman Maciej Marcinkiewicz POL 3 Liberum Veto Wolsztyński Klub Żeglarski
Europa Borys Boratyński POL 30 Jacht Klub Koszalin
Europa Alicja Pyda POL 127 Jacht Klub Koszalin
Europa Marcin Kozieł POL 116 Jacht Klub Koszalin
Nord CUP Classic OPEN Andrzej Wyszyński POL 6600 JV24 RP24
B8 Race ORC Zenon Jankowski POL 4719 S/Y OCEANNA JKM Gryf , KSW VEGA Pleszew
MP Micro Cruiser Sławomir Rohde POL 66 Bakoma K.Ż Neptun Wągrowiec
MP Nautica 450 Witold Małecki POL55 ProData ProData Sailing Team
Delphia 24 Marek Limberger POL15 Sailor4x4
Nord CUP Classic ORC Piotr Rocławski POL5194 s/y Major Jachtklub Stoczni Gdańskiej
Open BIC Natalia Kwiatkowska POL 7523 MKZ ARKA
B8 Race OPEN Konrad Smolen POL 8478 Bigger Johnka YKP Gdynia
Optimist gr. B Maciej Maćkowiak 44 GKŻ
MZG ORC Łukasz Wosinski NED 111 SMOKE Yachts and Yachting

Regaty Nord Cup Gdańsk

⛵ ⛵ Wyścig Orvaldi B8 Race: o godz. 14:23 linię mety przekroczył pierwszy jacht – Sergey Pavlenko z załogą BLAGODARNOST’2 / RUS 5545!..

0 likes, 0 comments1 hour ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Załogi powoli kończą dzisiejsze starty, do mariny spływają już teamy pływającej na jachtach #Delphia24 i #Scandinavia650 :) ⛵ PS. W..

6 likes, 0 comments2 hours ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

❗ WAŻNE: Przypominamy, że wszystkie jachty startujące w regatach Nord CUP powinny mieć przyklejone: dwie naklejki na burty (prawa i lewa..

3 likes, 0 comments6 hours ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Aktualizacja Orvaldi B8 Race (z godz. 11): ze zgłoszonych 19 jachtów już 13 minęło punkt zwrotny przy boi „B8″, kolejne są w polu widzenia..

2 likes, 0 comments6 hours ago

Photos from Regaty Nord Cup Gdańsk's post

Dzisiejsze otwarcie i przywitanie klas za nami. Powoli kończą się też skippers meeting (Y) Wkrótce załogi wyruszą na wodę. Pierwsze starty..

10 likes, 2 comments8 hours ago

SPONSORZY I PARTNERZY

PARTNER GŁÓWNY

PATRONI MEDIALNI


ORGANIZATORZY

PARTNERZY